adresa
Prosiměřie 186

671 61 Prosiměřice

telefon
+420 515 271 181

telefon
+420 725 472 760

telefon
ms@prosimerice.cz

 • Na úterý 21. 5. si děti z MŠ připravily jako dárek pro rodiče ke Dni matek besídku s krátkým programem, která začne v 16 hod. v sále KD Prosiměřice. V tento den bude provoz MŠ do 15,30 hod. Vstupné na tuto akci bude dobrovolné a výtěžek bude použit na oslavu MDD.

 • Ve středu 22. 5. se budou všechny děti z MŠ fotit na společná fota tříd.

 • Ve čtvrtek 23. 5. v 8, 30 hod. pojedou děti na výlet do Dobšic. Děti se svezou na koníkovi a bude pro ně připravena ukázka výcviku dravců. Strava je pro děti zajištěna. Děti si přinesou batůžek na záda s pláštěnkou, pitím v uzavíratelné láhvi a malou sladkost, která není z čokolády. Na výlet budeme vybírat 170 Kč (vstupné 90,- a 80,- doprava). Za děti, které na výlet nepojedou z důvodu nemoci, budou rodiče hradit dopravu. Prosíme uhradit do 20. 5. Návrat z výletu bude nejpozději do 12,30 hodin.

 • Zábavné dopoledne pro všechny děti v pondělí 27. 5. – canisterapie se speciálně vycvičenými psy – Nehlaď toho psa. Cílem tohoto programu je naučit děti správně zacházet se psem. Budeme vybírat 60 Kč do středy 22. 5.

 • V úterý 28. 5. bude provoz MŠ pouze do 15, 40 hodin z důvodu školení všech zaměstnanců. Děkujeme za pochopení.

 • V pondělí 3. 6. bude na školní zahradě od 15,15 hodin zábavné odpoledne pro děti a rodiče k MDD na téma Vítejte na hradě. Prosíme, oblečte děti do kostýmů (král, princ, princezna, šašek, kuchař, čarodějnice…). 

  Prosíme naše hodné maminky, zda nám opět na tuto akci připraví nějaké pohoštění a přineste si prosím jedno polínko a klacík na opékání špekáčků (pro děti bude zajištěno pití a špekáček).

 • Besedu s ředitelem Základní školy Prosiměřice a informace k poslednímu spaní pro rodiče předškoláků. Termín upřesníme.

 • Slavnostní rozloučení s předškoláky v obřadní síni OÚ Městyse Prosiměřice plánujeme na úterý 18. 6. od 16 hodin. V tento den bude provoz MŠ zkrácen do 15,30 hodin. Děkujeme za pochopení ☺.

 • Párty na rozloučenou s předškoláky, kteří po prázdninách nastoupí do první třídy ZŠ, plánujeme na pátek 28. 6.

logo eu