adresa
Prosiměřie 186

671 61 Prosiměřice

ms@prosimerice.cz

• Na úterý 21. 5. si děti z MŠ připravily jako dárek pro rodiče ke Dni matek besídku s krátkým programem, která začne v 16 hod. v sále KD Prosiměřice. V tento den bude provoz MŠ do 15,30 hod. Vstupné na tuto akci bude dobrovolné a výtěžek bude použit na oslavu MDD.

• Ve středu 22. 5. se budou všechny děti z MŠ fotit na společná fota tříd.

• Ve čtvrtek 23. 5. v 8, 30 hod. pojedou děti na výlet do Dobšic. Děti se svezou na koníkovi a bude pro ně připravena ukázka výcviku dravců. Strava je pro děti zajištěna. Děti si přinesou batůžek na záda s pláštěnkou, pitím v uzavíratelné láhvi a malou sladkost, která není z čokolády. Na výlet budeme vybírat 170 Kč (vstupné 90,- a 80,- doprava). Za děti, které na výlet nepojedou z důvodu nemoci, budou rodiče hradit dopravu. Prosíme uhradit do 20. 5. Návrat z výletu bude nejpozději do 12,30 hodin.

• Zábavné dopoledne pro všechny děti v pondělí 27. 5. – canisterapie se speciálně vycvičenými psy – Nehlaď toho psa. Cílem tohoto programu je naučit děti správně zacházet se psem. Budeme vybírat 60 Kč do středy 22. 5.

• V úterý 28. 5. bude provoz MŠ pouze do 15, 40 hodin z důvodu školení všech zaměstnanců. Děkujeme za pochopení.

• V pondělí 3. 6. bude na školní zahradě od 15,15 hodin zábavné odpoledne pro děti a rodiče k MDD na téma Vítejte na hradě. Prosíme, oblečte děti do kostýmů (král, princ, princezna, šašek, kuchař, čarodějnice…).

Prosíme naše hodné maminky, zda nám opět na tuto akci připraví nějaké pohoštění a přineste si prosím jedno polínko a klacík na opékání špekáčků (pro děti bude zajištěno pití a špekáček).

• Besedu s ředitelem Základní školy Prosiměřice a informace k poslednímu spaní pro rodiče předškoláků. Termín upřesníme.

• Slavnostní rozloučení s předškoláky v obřadní síni OÚ Městyse Prosiměřice plánujeme na úterý 18. 6. od 16 hodin. V tento den bude provoz MŠ zkrácen do 15,30 hodin. Děkujeme za pochopení ☺.

• Párty na rozloučenou s předškoláky, kteří po prázdninách nastoupí do první třídy ZŠ, plánujeme na pátek 28. 6.

K fotkám ze školky se nově nedostanete přes přihlašovací údaje na rajce.net , ale budete potřebovat odkaz, který budeme zasílat na e-mail (matky, nebo ten, který jste uvedli při nástupu dítěte do MŠ). Odkaz stačí pouze rozkliknout a poté se dostanete do složky fotek z daného měsíce. V prvním e-mailu vám přijdou odkazy na fotky za celé první pololetí. Pro bližší informace se zeptejte paní učitelky ve třídě. :)

Ředitelka Mateřské školy, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace vyhlašuje zápis dětí do Mateřské školy Prosiměřice pro školní rok 2024/2025.

Zápis dětí proběhne ve čtvrtek 2. 5. 2024 v době od 9,00 do 13,00 hodin v Mateřské škole Prosiměřice.

Děti budou do MŠ přijímány na základě kritérií, která jsou zveřejněna na webových stránkách školy. Pro školní rok 2024/2025 bude naše škola přijímat přibližně 9 dětí.

V době od 10,00 do 11,30 si také můžete prohlédnout prostory školy.

Bližší informace v odkaze ZÁPIS.

Děkujeme všem, co se zúčastnili. Výnos ze sbírky je určen na pomoc zdravotně postiženým dětem v procesu léčby a rehabilitace a ke zlepšení kvality jejich běžného života.

- V mateřské škole proběhla na jaře 2022 sbírka pro Fond Sidus vracíme dětem úsmevy.

- V mateřské škole proběhla na podzim 2022 sbírka pro Fond Sidus vracíme dětem úsmevy.

- V mateřské škole proběhla na jaře 2023 sbírka pro Fond Sidus vracíme dětem úsměvy.

- V mateřské škole proběhla na podzim 2023 sbírka pro Fond Sidus vracíme dětem úsměvy.

- V mateřské škole proběhla na jaře 2024 sbárka pro Fond Sidus vracíme dětem úsměvy.

Doufáme, žá Vám nový web přinese přehlednější informace o novinkách v MŠ Prosiměřice.

logo eu